مقایسه ی پرینتر اچ پی و کانن

پرینتر بخش جدانشدنی اداره ها و سازمان های مختلف است. حتی برای انجام بسیاری از مشاغل در محیط خانه نیز حضور پرینتر ضروری است. از این رو انتخاب یک پرینتر کاربردی و ایده آل مسئله ی مهمی است که باید به آن دقت داشته باشید. پرینتر های اچ پی و پرینتر های کانن دو برند مطرح در حوزه ی طراحی و تولید پرینترهای کاربردی هستند. احتمال اینکه کاربر در انتخاب یکی از این برندها سردرگم شود، بالاست. به نظر شما اچ پی بهتر است یا کانن؟ مقاله ی پیشرو را از دست ندهید تا به مقایسه ی پرینتر اچ پی و کانن بپردازیم.

مهم ترین پارامتر در انتخاب پرینتر اچ پی یا کانن

اصلی ترین موضوعی که باید هنگام انتخاب پرینتر به آن توجه داشته باشید، سطح انتظارتان از چاپگر جدید و قابلیت های آن می شود. از دید هر کاربر روند مقایسه ی پرینتر اچ پی و کانن می تواند متفاوت باشد. باید چاپگری را تهیه کنید که مطابق با سلیقه و نیازهای اصلیتان در پروسه ی چاپ اسناد باشد. البته در هر دو برند می توان پرینترهای مختلفی را برای اجرای دستورات گوناگون مشاهده کرد. از این رو سلیقه ی فردی اشخاص نقش پررنگی در برتری یک برند بر دیگری خواهد داشت.

مقایسه ی پرینتر اچ پی و کانن

مقایسه ی پرینتر اچ پی و کانن در پروسه ی چاپ عکس

گاهی اوقات کاربران مختلف به دنبال پرینتری هستند که با آن تصاویر گرفته شده از دوربین های عکاسی را به چاپ برسانند. در بازار پرینترهای گوناگونی دیده می شود که کاملا مخصوص چاپ عکس هستند.  اگر در روند مقایسه ی پرینتر اچ پی و کانن؛ به دنبال خرید یک پرینتر حرفه ای برای چاپ عکس باشید، بهتر است کانن را انتخاب کنید. این برند معمولا بسیاری از دوربین های خود را با پرینترهای چاپ عکس هماهنگ می نماید.

پارامتر دقت چاپ در پرینترهای اچ پی و کانن

دقت چاپ پارامتر تعیین کننده ای است که در فرآیند مقایسه ی پرینتر اچ پی و کانن نیز تاثیرگذار است. اما به طور کلی نمی توان گفت دقت چاپ کدام برند بر دیگری برتری دارد. این موضوع یک اصل جداگانه است که بسته به مدل پرینتر و ساختار سازنده ی آن مشخص می شود. هنگام خرید حتما یک برگه با پرینتر مورد نظر خود چاپ کرده و سطح کیفی آن را به صورت عملی بررسی کنید.

سرعت چاپ بالا در پرینترهای اچ پی و کانن

در فرآیند مقایسه ی پرینتر اچ پی و کانن، سرعت چاپ عاملی است که باید به آن توجه کرد. اگر سرعت عمل بالا برایتان حائز اهمیت است؛ پیشنهاد می کنیم پرینترهای اچ پی را برگزینید. این پرینترها در برابر کانن دارای سرعت عمل بیشتری هستند. براساس عقیده ی بسیاری از کارشناسان پرینترهای کانن دقت بیشتری در چاپ جزییات دارند. این مسئله باعث کاهش سرعت چاپ می شود.

بیشتر بدانید
چرا سرعت پرینتر کند است؟

بررسی تفاوت های پرینتر اچ پی و کانن از لحاظ پارامتر قیمت

در مقایسه ی پرینتر اچ پی و کانن و یا هر دو برند تولید کننده ی دیگر، قیمت پارامتر بسیار با اهمیتی است. مسلما پارامتر قیمت نسبت به تعداد قابلیت های چاپگر و کیفیت سازنده ی آن تعیین می شود. اما به طور کلی اچ پی محصولات خود را با قیمت کمتری روانه ی بازار می کند. اگر به دنبال تهیه ی یک پرینتر ساده ی خوش قیمت هستید، اچ پی انتخاب درستی خواهد بود. جهت کسب راهنمایی های بیشتر برای تجربه ی یک خرید رضایتبخش به فروشگاه های نمایندگی رسمی اچ پی مراجعه نمایید.

بیشتر بدانید
پرینتر اچ پی Pro MFP M125nw سه کاره خانگی مقرون به صرفه
آدرس نمایندگی های اچ پی
نصب پرینتر بیسیم

آموزش نصب پرینتر بیسیم

بدون دیدگاه
پرینترها از جمله ادوات اداری هستند که دارای موارد استفاده گوناگون بوده و در مراکز مختلفی به کار گرفته می‌شوند. از این رو و به دلیل استقبال و کاربرد روز…
اتصال موبایل به پرینتر

اتصال موبایل به پرینتر

امروزه گوشی های موبایل، بخش بزرگی از مسئولیت بایگانی مدارک ما را بر دوش می‌کشند. از فایل‌ها و اسناد گرفته تا تصاویر و دیگر اطلاعات در بخش های مختلف گوشی…
خطای 79 پرینتر HP CP2025

رفع خطای 79 پرینتر HP CP2025

کد خطا، زبان ماشین های دیجیتالی برای بیان ایرادات سخت افزاری و نرم افزاری گوناگون است. پرینترها نیز دستگاه های پرمصرفی هستند که ممکن است پس از مدتی دچار اختلال…
فهرست
خدمات پذیرش و تحویل دستگاه در محلثبت سفارش تعمیر
+