نسل جدید پرینتر Hp Latex معرفی شد

پرینتر Hp Latex در حالی توسط این شرکت معرفی شد که HP از افزایش چشم گیر قدرت در نسل جدید این پرینتر که با نام  Hp Latex 115 وارد بازار می شود خبر داد. این غول ۵۴ اینچی پرینتر Hp Latex می تواند تا تنوع بالایی از رنگ ها را برای استفاده در فضاهای داخلی و خارجی ایجاد کند که در آینده ای نه چندان دور پرینتر Hp Latex توانایی چاپ با کیفیت DPI 1200 را خواهد داشت. پرینتر Hp Latex که توسط ۶ کاتریج در رنگ های مجزا تغذیه می شود با استفاده از تکنولوژی جدیدی که در آن بکار رفته است میتواند تا جوهر را قبل از خروج کامل از دستگاه خشک نماید.

پرینتر Hp Latex

برش اتوماتیک در پرینتر Hp Latex

پرینتر Hp Latex که قرار است صاحب یه سیستم برش اتوماتیک با دقت بالا شود می تواند که همراه با چاپ آن ها را به هر شکل و طرحی برش بدهد که این ویژگی مناسب استفاده در برچسب ها ، استیکر ها ، تابلو ها ، و طرح های گرافیکی می باشد. شرکت HP پرینتر Hp Latex را به صورت یه پک کامل که شامل یه پرینتر  و برش جدید می باشد که میتواند به سبب داشتن تکنولوژی جدید با دقت تریت و ظریف ترین چاپ ها را انجام دهد. پرینتر Hp Latex شامل محصولاتی همچون ۳۱۵ – ۳۳۵ و ۳۶۵ هستند که میتوانند تصاویر با کیفیت فوق‌العاده بالا چاپ کرده و توانایی های بسیار بیشتری را داشته باشند که شامل سرعت زیاد در چاپ است و میتواند حجم بسیار بالایی از چاپ را در کمترین زمان ممکن به پایان برساند.

تعمیرات پرینتر اچ پی

 تعمیرات انواع پرینتر اچ پی در این نمایندگی به صورت کاملا تخصصی و با استفاده از ابزارآلات جدید و تخصصی انجام می گیرد.نمایندگی اچ پی برای تعمیرات پرینتر اچ پی، برترین مهندسین و متخصصین کشور را فراخوانده ایم، تا با ارائه ی خدماتی درخور شما هم وطنان گرامی یاری گر شما در جهت رفع مشکلاتتان باشیم. پرینترهای اچ پی در انواع و مدل های مختلف در بازار موجود می باشند.

کارشناسان مرکز تعمیرات پرینتراچ پی، با عملکرد انواع پرینترهای اچ پی، آشنایی کامل دارند. دوره های تخصصی تعمیرات پرینتر اچ پی، در سیکل های متفاوت جهت به روز رسانی دانش متخصصان این حوزه برگزار می گردد. به کاربران گرامی این اطمینان را می دهیم که تعمیرات پرینتر اچ پی در این مرکز، به صورت کاملا حرفه ای انجام می گردد. دقت، سرعت و کیفیت در ارائه ی خدمات از جمله مهم ترین مشخصات واحد تعمیرات پرینتر اچ پی است.

نمایندگی اچ پی و واحدهای تعمیرات اچ پی

خدمات جدید نمایندگی اچ پی  نوید بخش کیفیتی بالا همراه با خدمات تخصصی تعمیر ، فروش و آموزش تعمیرات اچ پی را به کاربران گرامی می باشد. واحدهای مجزا جهت ارائه ی خدمات با کیفیت بالا در نظر گرفته شده است. در هر یک از این واحدها خدمات تخصصی مرتبط با یک دستگاه به کاربران گرامی ارائه می گردد. بنابراین در صورتی که شما نیز کاربر یکی از دستگاه های اچ پی هستید، و در حال حاضر این دستگاه به دلیل بروز برخی اشکالات نیازمند تعمیر گشته است، می توانید با مراجعه به نمایندگی اچ پی  تخصصی ترین  خدمات مرتبط با آنرا دریافت نمایید. جهت آشنایی با خدمات ما در هریک از واحدهای تعمیرات اچ پی وارد صفحه ی مربوط به واحد مورد نظر خود شوید.

آموزش تعمیرات hp
شارژ کارتریج اچ پی
پرینتر بدون کارتریج اچ پی

پرینتر بدون کارتریج اچ پی معرفی شد

چندی پیش اچ پی از چاپگرهای جالبی تحت عنوان پرینتر بدون کارتریج اچ پی رونمایی کرده است. این چاپگر بدون نیاز به تعبیه ی کارتریج  و به کمک یک سرنگ…
سری جدید پرینتری های HP Latex

سری جدید پرینتری های HP Latex

سری جدید پرینتری های HP Latex یک پرینتر 54 اینچی است که می تواند تنوع بالایی از تولیدات چاپی را برای استفاده های داخلی و یا فضای باز ایجاد کند.…
پرینترهمه کاره OfficeJet Pro 6978 اچ پی

پرینترهمه کاره OfficeJet Pro 6978 اچ پی

پرینترها از جمله متداولترین ابزارهایی هستند که می توانند یک دفتر کار پرشتاپ و پرسرعت را تجهیز کرده و پشتیبانی همه جانبه ای از دارندگان خود کنند. از سویی دیگر،…
فهرست
خدمات پذیرش و تحویل دستگاه در محلثبت سفارش تعمیر
+